Siparişinizi 15 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahipsiniz.

Siparişin iptal edilmesi için son tarih, malları teslim aldığınız veya taşıyıcı olmayan, sizin belirlediğiniz üçüncü bir şahsın teslim edilen ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 15 gündür.

Cayma hakkınızı kullanabilmeniz için kararınızı açık bir şekilde tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Kararınızı ideatasarimm@gmail.com adresine e-posta göndererek bize bildirebilirsiniz.

İade edilen ürünleri aldığımız günden itibaren en geç 15 gün içinde size geri ödeme yapacağız. Sipariş için kullandığınız ödeme yönteminin aynısını kullanacağız ve bu tür geri ödemeler için sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

İade koşulları:

Ürünlerin iadeye uygun olabilmesi için lütfen aşağıdakilerden emin olun:

Mallar son 15 gün içinde satın alındı

Ürünler orijinal ambalajındadır

Aşağıdaki ürünler iade edilemez:

Spesifikasyonlarınıza göre yapılmış veya açıkça kişiselleştirilmiş malların tedariki.

Niteliği itibarıyla iade edilmeye uygun olmayan malların (örneğin, hızla bozulan veya son kullanma tarihi geçmiş malların) teslimi.

Sağlığın korunması veya hijyen açısından iadeye uygun olmayan ve tesliminden sonra ambalajı açılmış olan ürünlerin teslimi.

Tesliminden sonra niteliğine göre diğer ürünlerle ayrılmaz bir şekilde karışan malların teslimi.

Yukarıdaki iade koşullarını karşılamayan herhangi bir ürünün iadesini tamamen kendi takdirimize bağlı olarak reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

İade Edilen Mallar

Malların bize iade edilmesinin maliyeti ve riskinden siz sorumlusunuz. Malları aşağıdaki adrese göndermelisiniz:

Çiğdemtepe Mahallesi 1055.sokak No:1/14 YENİMAHALLE/ANKARA

İade gönderiminde hasar gören veya kaybolan ürünlerden sorumlu tutulamayız. Bu nedenle sigortalı ve izlenebilir bir posta hizmeti öneriyoruz. Malların fiilen teslim alınması veya iade teslimatının alındığına dair kanıt olmadan geri ödeme yapamayız.

Hediyeler:

Ürünler satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve daha sonra doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade ettiğiniz ürün teslim alındıktan sonra tarafınıza hediye çeki gönderilecektir.

Ürünler satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi siparişi daha sonra size vermek üzere kendisine göndermişse, geri ödemeyi hediyeyi verene göndereceğiz.

Bize Ulaşın:

İade ve Geri Ödeme Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen ideatasarimm@gmail.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

İade ve Geri Ödeme politikası